Blokowanie zaproszeń do gier na Facebooku

Często na Facebooku dostajemy zaproszenia z różnych gier w które nie gramy, a które powoli zaczynają nas irytować. Aby nie dostawać zaproszeń, których nie chcemy, możemy poszczególne gry zablokować.

Jak zablokować zaproszenia do gier na Facebooku?

W tym celu, po lewej stronie odnajdujemy opcję „Zaproszenia do gier” i klikamy w link.

zaproszenia do gier - lewe menu

Po kliknięciu w zaproszenia do gier, w środkowej kolumnie strony ukażą się wszystkie, aktualne zaproszenia.

aktualne zaproszenia do gier na facebookuNastępnie klikamy w krzyżyk znajdujący się obok przycisku „Akceptuj” i wybieramy opcję „Zablokować aplikację…. ?”

zablokowanie aplikacji na Facebooku

Po naciśnięciu linku blokowania aplikacji, zostaniemy poproszeni jeszcze o zatwierdzenie wykonywanej akcji blokowania, potwierdzamy poprzez naciśnięcie „OK”, następnie pojawi nam się komunikat potwierdzający wykonaną czynność.

 

Zobacz również:

Blokowanie zaproszeń do gier Facebook

Blokowanie na Facebooku (użytkowników i zaproszeń)

14 myśli nt. „Blokowanie zaproszeń do gier na Facebooku

  1. rbk17

   W lewym górnym rogu obok białego napisu „facebook” klikacie na 3 ikonkę od lewej – ta co wygląda jak kula ziemska, nastepnie nakierowujecie kursor na powiadomienie(prawy górny róg) i klikacie „x”, potem tylko potwierdzić, że nie chcecie powiadomień od tej aplikacji.

   Odpowiedz
  1. mackok Autor wpisu

   Po prawej u góry, będzie „strona główna”, a obok strzałka do rozwijania. Po kliknięciu na strzałkę wybierz „ustawienia prywatności”. Po wejściu w ustawienia prywatności, na samym dole będzie „zablokowane osoby i aplikacje”. Kliknij „zarządzaj blokowaniem”. Po wejściu, na samym dole będzie „blokuj aplikacje”. Tutaj wpisz nazwę aplikacji którą chcesz zablokować. Jak pojawi się nazwa aplikacji, kliknij w nią i zostanie ona zablokowana. Mam nadzieję, że o to chodziło ;). Pozdrawiam

   Odpowiedz
  1. mackok Autor wpisu

   Niestety, ale takiej opcji nie znalazłem i wydaje mi się, że takiej opcji nie ma. Jednak jeśli się mylę, proszę o poprawienie mnie.
   Pozdrawiam

   Odpowiedz
  2. luka$z

   jak masz siedziec i czyt niektóre zwariowane posty to poświęc chwilkę i pojedynczo blokuj gry to nic trudnego zablokowanie 23 aplikacji kosztowało mnie 4.5min czasu chyba niewiele

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *