Blokowanie zaproszeń do gier na Facebooku
Często na Facebooku dostajemy zaproszenia z różnych gier w które nie gramy, a które powoli zaczynają nas irytować. Aby nie dostawać zaproszeń, których nie chcemy, możemy poszczególne gry zablokować.

Jak zablokować zaproszenia do gier na Facebooku?

W tym celu, po lewej stronie odnajdujemy opcję „Zaproszenia do gier” i klikamy w link.

zaproszenia do gier - lewe menu

Po kliknięciu w zaproszenia do gier, w środkowej kolumnie strony ukażą się wszystkie, aktualne zaproszenia.

aktualne zaproszenia do gier na facebookuNastępnie klikamy w krzyżyk znajdujący się obok przycisku „Akceptuj” i wybieramy opcję „Zablokować aplikację…. ?”

zablokowanie aplikacji na Facebooku

Po naciśnięciu linku blokowania aplikacji, zostaniemy poproszeni jeszcze o zatwierdzenie wykonywanej akcji blokowania, potwierdzamy poprzez naciśnięcie „OK”, następnie pojawi nam się komunikat potwierdzający wykonaną czynność.

 

Zobacz również:

Blokowanie zaproszeń do gier Facebook

Blokowanie na Facebooku (użytkowników i zaproszeń)


14 myśli nt. „Blokowanie zaproszeń do gier na Facebooku

  1. rbk17

   W lewym górnym rogu obok białego napisu „facebook” klikacie na 3 ikonkę od lewej – ta co wygląda jak kula ziemska, nastepnie nakierowujecie kursor na powiadomienie(prawy górny róg) i klikacie „x”, potem tylko potwierdzić, że nie chcecie powiadomień od tej aplikacji.

   Odpowiedz
  1. mackok Autor wpisu

   Po prawej u góry, będzie „strona główna”, a obok strzałka do rozwijania. Po kliknięciu na strzałkę wybierz „ustawienia prywatności”. Po wejściu w ustawienia prywatności, na samym dole będzie „zablokowane osoby i aplikacje”. Kliknij „zarządzaj blokowaniem”. Po wejściu, na samym dole będzie „blokuj aplikacje”. Tutaj wpisz nazwę aplikacji którą chcesz zablokować. Jak pojawi się nazwa aplikacji, kliknij w nią i zostanie ona zablokowana. Mam nadzieję, że o to chodziło ;). Pozdrawiam

   Odpowiedz
  1. mackok Autor wpisu

   Niestety, ale takiej opcji nie znalazłem i wydaje mi się, że takiej opcji nie ma. Jednak jeśli się mylę, proszę o poprawienie mnie.
   Pozdrawiam

   Odpowiedz
  2. luka$z

   jak masz siedziec i czyt niektóre zwariowane posty to poświęc chwilkę i pojedynczo blokuj gry to nic trudnego zablokowanie 23 aplikacji kosztowało mnie 4.5min czasu chyba niewiele

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>